Community Development Department

​Asmah Binti Mohd Zin
Asmah Binti Mohd Zin
Pengarah
03-5511 4246
03-5510 5133 sambungan : 1286
asmazin@mbsa.gov.my​​
​Haslinda Binti Shaari
​Haslinda Binti Shaari
Setiausaha Pejabat
03-5510 5133 sambungan : 1251
haslindashaari@mbsa.gov.my​​
Shahrin Ahmad
​​Shahrin Ahmad
Timbalan Pengarah
03-5522 2734
03-5510 5133 sambungan : 1358
shahrin@mbsa.gov.my​​
​Fakhizah Ahmad
​Fakhizah Ahmad
Penolong Pegawai Tadbir
03-5510 5133 sambungan : 1433
fakhizah@mbsa.gov.my
​Hairizah Khairuddin
Penolong Pegawai Tadbir
03-5510 5134
03-5510 5133 sambungan : 1512
hairizah@mbsa.gov.my
​Shahrul Nizam Bin Salim
​Siti Noorhafizah Binti Yusri
​Siti Noorhafizah Binti Yusri
Penolong Pegawai Tadbir
03-5510 5133
noorhafizah@mbsa.gov.my
​Sallehuddin Bin Mohd Anis
Sallehuddin Bin Mohd Anis
Penolong Pegawai Tadbir
03-5510 5133 sambungan : 1302
salleh@mbsa.gov.my​​

 Image Viewer ‭[18]‬

 Image Viewer ‭[19]‬

Fuaza Ilmi Binti Bosro
​Fuaza Ilmi Binti Bosro
Pegawai Penerbitan
03-5510 5133 sambungan : 1431
fuaza@mbsa.gov.my
Zaidah Binti Zakaria
​​Zaidah Binti Zakaria
Pegawai Perhubungan Awam
03-5510 5135
03-5510 5133 sambungan : 1507
zaidah@mbsa.gov.my
Puspasari Binti Aminuddin
​Puspasari Binti Aminuddin
Penolong Pegawai Tadbir
03-5510 5136
03-5510 5133 sambungan : 1507
puspasari@mbsa.gov.my
​Nurazrina Azrin Binti Zakaria
​Nurazrina Azrin Binti Zakaria
Penolong Pegawai Perhubungan Awam
03-5510 5133 sambungan : 
azrin@mbsa.gov.my
Noorliyana binti Abd Rahman
Noorliyana binti Abd Rahman
Pen. Peg.Perhubungan Awam
​03-5510 5133 samb :​ 1373
Yanarahman89@gmail.com
Mohd Khairul Azwar Bin Abd Halim
​Mohd Khairul Azwar Bin Abd Halim
Pereka
03-5510 5137
03-5510 5133 sambungan : ​1430
azwar@mbsa.gov.my
​Mohd Jaldi Bin Saringat
Mohd Jaldi Bin Saringat
Pereka
03-5510 5133 sambungan : ​1430
jaldi@mbsa.gov.my
​Nor Asszale Bin Mohd Sahit Mashud
Nor Asszale Bin Mohd Sahit Mashud
Penolong Kurator
03-5510 5134
03-5510 5133 sambungan : 1430
asszale@mbsa.gov.my

 Content Editor ‭[18]‬

 Content Editor ‭[19]‬

​JABATAN PEMBANGUNAN KOMUNITI

Alamat :​ ​Tingkat G, Lif B, 
Wisma MBSA,
Persiaran Perbandaran
40000 Shah Al​am,
Selangor.​
Telefon : 03-5522 2730​​​​​​​
​​Faks ​: 03-551​3 8513​​​​
​Emel ​: korporat[at]mbsa[dot]gov[dot]my
​Pertanyaan & Penyewaan Dewan ​: 03-5522 2743

​Seksyen Pentadbiran

​Seksyen Pembangunan Masyarakat

Shahrul Nizam Bin Salim
Pegawai Tadbir
03-5522 2732
​03-5510 5133 samb :​ 1381
snizam[at]mbsa[dot]gov[dot]my
Hafizah binti Yusof
Pen. Pegawai Tadbir
​03-5510 5133 samb :​ 1652
fizahmy[at]mbsa[dot]gov[dot]my

​Seksyen Perhubungan Awam

Halaman ​​​1 2

Halaman ​​​1 2

​Seksyen Dewan Dan Keraian