Halaman 1 2

​JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI




Alamat :​ ​Tingkat 1, Lif B, 
Wisma MBSA, 
Persiaran Perbandaran
40000 Shah Al​am,
Selangor.​
Telefon : 03-5510 5133​​​​​​
​​Faks ​: 03-5512 1503
​Emel ​: it@mbsa.gov.my
​Shamsiah Binti Osman
​Shamsiah Binti Osman 
Pengarah
​03-5513 8514
03-5510 5133 sambungan :​ 1219 
shamsiah[at]mbsa[dot]gov[dot]my

​Bahagian Operasi dan Teknikal

Umi Aida Binti Ab. Malik
​Umi Aida Binti Ab. Malik 
Pegawai Teknologi Maklumat
03-5522 2705
03-5510 5133 sambungan :​ 1208
umiaida@mbsa.gov.my
Zaifulhafizy Bin Ladulah
Zaifulhafizy Bin Ladulah
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1428
zaiful@mbsa.gov.my
​Suffian Bin Zainuddin
​Suffian Bin Zainuddin 
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1309
suffian@mbsa.gov.my
Muhammad Anas Bin Ahmad Mizan
​Muhammad Anas Bin Ahmad Mizan
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1309
anas@mbsa.gov.my
Mohd Zaidi Bin Mohd Ahyar
​​Mohd Zaidi Bin Mohd Ahyar
Juruteknik Komputer (Kanan)
03-5510 5133 sambungan :​ 1309
addy@mbsa.gov.my

​Bahagian Pentadbiran Am

​Rozaini Binti Jaafar
​Rozaini Binti Jaafar
Pegawai Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1352
rozaini@mbsa.gov.my

Bahagian Kajian, Pembangunan, Sistem dan Multimedia

Khairullizam Bin Laili
Khairullizam Bin Laili
Pegawai Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1584
khairullizam@mbsa.gov.my
Rafidah Binti Marjom
​Rafidah Binti Marjom
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1426
fieda@mbsa.gov.my
Siti Zulaiha Binti Saleh
​Siti Zulaiha Binti Saleh
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1426
zulaiha@mbsa.gov.my
Azzakiah Binti Abu Bakar
​Azzakiah Binti Abu Bakar
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1427
azzakiah@mbsa.gov.my
Roshda Binti Alias
Roshda Binti Alias
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1425
roshda@mbsa.gov.my
​Azrriemy Bin Razali
Azrriemy Bin Razali
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1425
azrriemy@mbsa.gov.my
​Noor Hidayah Binti Mohamad Shok
​Noor Hidayah Binti Mohamad Shok
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1428
hidayahshok@mbsa.gov.my
​Mohamad Aliff Nazrin Bin Jamaludin
​Mohamad Aliff Nazrin Bin Jamaludin
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1309
aliff@mbsa.gov.my

Halaman 1 2