Halaman 1 2

​JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI

Alamat :​ ​Tingkat 1, Lif B, 
Wisma MBSA, 
Persiaran Perbandaran
40000 Shah Al​am,
Selangor.​
Telefon : 03-5510 5133​​​​​​
​​Faks ​: 03-5512 1503
​Emel ​: it@mbsa.gov.my

​Bahagian Penyelenggaraan Sistem

​Noraziah Binti Masara
Noraziah Binti Masara
Pegawai Teknologi Maklumat
03-5522 2706
03-5510 5133 sambungan :​ 1387
noraziah@mbsa.gov.my
Zaliha Binti Abdullah
​Zaliha Binti Abdullah
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1378
zaliha@mbsa.gov.my
​Nik Shuha Rizam Binti Nik Sulaiman
​Nik Shuha Rizam Binti Nik Sulaiman
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1427
nik@mbsa.gov.my
​Noorawi Bin Mohd Esan
​Noorawi Bin Mohd Esan
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1427
awie@mbsa.gov.my
​Rohati Binti Anuar
Rohati Binti Anuar
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1424
rohati@mbsa.gov.my
​Nurrul Fasyeha Binti Mohamad Ariff
​Nurrul Fasyeha Binti Mohamad Ariff
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1424
fasyeha@mbsa.gov.my
​Asmaniza Binti Adzmi
​Asmaniza Binti Adzmi
Pen. Peg. Teknologi Maklumat
03-5510 5133 sambungan :​ 1424
asmaniza@mbsa.gov.my

Halaman 1 2