Halaman ​​2​ 

Jabatan Perancangan

Alamat ​: ​​​​​​​​​​​Tingkat 9, Lif A,
Wisma MBSA,
Persiaran Perbandaran, 
​40000 
Shah Al​am,
Selangor.​​​
Telefon ​: ​03-5522 2867​
​Faks :​ ​​03-551​3 9471​​​
​Emel ​: perancang[at]mbsa[dot]gov[dot]my
Aniza Binti Osman​​
Aniza Binti Osman​​
Pengarah​
03-5522 2860​​
03-5510 5133 sambungan :​ 1123
aniza@mbsa.gov.my
​Azura Binti Hadani
​Azura Binti Hadani 
Setiausaha Pejabat
​03-5522 2860
03-5510 5133 sambungan :​ 1256
azura@mbsa.gov.my
Nurul Sheema Binti Abdul
Nurul Sheema Binti Abdul Rahman
Timbalan Pengarah​ 1 
03-5522 2861
03-5510 5133 sambungan :​ 1259
sheema@mbsa.gov.my
​Hamzah Bin Tajuddin
​Hamzah Bin Tajuddin
Timbalan Pengarah 2
03-5522 2862
03-5510 5133 sambungan :​ 1291
hamzah@mbsa.gov.my

   Seksyen Pentadbiran​​

Nur' Ain Binti Ab Rahman
Nur' Ain Binti Ab Rahman
Penolong Pegawai Tadbir
03-5​510 5133 sambungan :​ 1276
Siti Hawa Binti Kamarudin
Pembantu Tadbir (Kanan)
03-5​510 5133 sambungan :​ 1416
sitihawa[at]mbsa[dot]gov[dot]my

​​​​​​Seksyen GIS​​

Nur Syadwan Binti Yahsan
Nur Syadwan Binti Yahsan
Peg. Perancang Bandar
03-5​510 5133 sambungan :​ 1587
syadwan[at]mbsa[dot]gov[dot]my

Seksyen Penguatkuasaan dan KP1 (SEK 1-24)

​Noraznizam Bin Alias
​Noraznizam Bin Alias
Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2866
03-5​510 5133 sambungan :​ 1276
noraznizam@mbsa.gov.my​​
Nor Hamini Bt. Haji Sharif
Nor Hamini Bt. Haji Sharif
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2859
03-5510 5133 sambungan :​ 1314
norhamini@mbsa.gov.my​​
Mahazir Bin Jais
​Mahazir Bin Jais
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2781
03-5510 5133 sambungan :​ 1466
mahazir@mbsa.gov.my​​
Hasniza @ Mohd Zamri Binti Che Hasan
Hasniza @ Mohd Zamri Bin Che Hasan
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2781
03-5510 5133 sambungan :​ 1466
hasniza@mbsa.gov.my​​
​Johari Bin Abas
Johari Bin Abas
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2781
03-5510 5133 sambu​ngan :​ 1466
johari@mbsa.gov.my​​
Mohd Hafiz Sahril Bin Mahmod
Mohd Hafiz Sahril Bin Mahmod
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambu​ngan :​ 1466
sahril@mbsa.gov.my​​​
Zahidah Binti Samah
​Zahidah Binti Samah 
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2781
03-5510 5133 sambu​ngan :​ 1255
sahril@mbsa.gov.my​​​

Bahagian Pengurusan Tanah dan KP2 ( SEK 25-36)

Nurul Sheema Binti Abdul Rahman
Nurul Sheema Binti Abdul Rahman
Timbalan Pengarah​ 1 
03-5522 2861
03-5510 5133 sambungan :​ 1259
sheema@mbsa.gov.my
​Hamidah Binti Mohd Shahidin
Hamidah Binti Mohd Shahidin
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan : 1538
hamidah@mbsa.gov.my​​
​Suraya Binti Sidek
​Suraya Binti Sidek
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2746
03-5510 5133 sambungan :​ 1235​​
suraya@mbsa.gov.my​​​
​Kamal Adnan Bin Abdullah
​Kamal Adnan Bin Abdullah
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan :​ 1235​​
kamaladnan@mbsa.gov.my​​​
​​Nor Rasidah Binti Ab. Rahman
Nor Rasidah Binti Ab. Rahman
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan :​ 1235​​
rasidah@mbsa.gov.my​​​​
​Rozila Binti Dagang
​Rozila Binti Dagang
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan :​ 1235​​
rozila@mbsa.gov.my​​​​​

Halaman ​​1 2​