Halaman ​1 2​​

Jabatan Perancangan

Alamat ​: ​​​​​​​​​​​Tingkat 9, Lif A,
Wisma MBSA,
Persiaran Perbandaran, 
​40000 
Shah Al​am,
Selangor.​​​
Telefon ​: ​03-5522 2867​
​Faks :​ ​​03-551​3 9471​​​
​Emel ​: perancang[at]mbsa[dot]gov[dot]my

   Seksyen Projek Khas & KP3 ( SEK U1-U9) (Kecuali U4&U5)

​​Hamzah Bin Tajuddin
​Hamzah Bin Tajuddin
Timbalan Pengarah 2
03-5522 2862
03-5510 5133 sambungan :​ 1291
hamzah@mbsa.gov.my
Zolkifle Bin Awang
​​Zolkifle Bin Awang
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2858
03-5510 5133 sambungan :​ 1248
zol_awang@mbsa.gov.my​​
Rosniza Binti Ahmad
Rosniza Binti Ahmad
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2857
03-5510 5133 sambungan :​ 1240
rosniza.ahmad@mbsa.gov.my​​
​Abdul Aziz Bin Ramli
Abdul Aziz Bin Ramli
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2858​
03-5510 5133 sambungan :​ 1469
abdulaziz@mbsa.gov.my​​
Shakirah Binti Said​
Shakirah Binti Said​
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan :​ 1469
shakirah@mbsa.gov.my​​
Zamzaini Bin Abd​ul Wahib
Zamzaini Bin Abd​ul Wahib
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan :​ 1469
zamzaini@mbsa.gov.my​​​
Halimatun Binti Mohd Yunus
Juruteknik Perancang Bandar
03-5522 2868
03-5510 5133 sambungan :​ 1344
abdulaziz@mbsa.gov.my​​

Seksyen Rancangan Pemajuan & KP4 (SEK U10-U15)

Hazlin Binti Ibrahim
Hazlin Binti Ibrahim
Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2749
03-5510 5133 sambungan :​ 1346
hazlin[at]mbsa[dot]gov[dot]my
​Azizah Binti Wakijan
Azizah Binti Wakijan
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan :​ 1420​
azizahwakijan@mbsa.gov.my​​
​Zanariah Binti Sharoddin
Zanariah Binti Sharoddin
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan : 1327
zanariah@mbsa.gov.my​​
Mohd Rumaizi Bin Ismail
Mohd Rumaizi Bin Ismail
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan : 1243
rumaizi@mbsa.gov.my​​​
​Mohd Zainuddin Bin Badrol Salleh
Mohd Zainuddin Bin Badrol Salleh
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5510 5133 sambungan : 1345
zainuddin@mbsa.gov.my​​​​

   Seksyen Penyelarasan Pelan & KP5 ( SEK U4, U5, U16-U20)

​Saiful Faizal Bin Bahari
Saiful Faizal Bin Bahari
Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2859
03-5510 5133 sambungan : 1261
saifulfaizal@mbsa.gov.my​​
​​Roslina Binti Abdul Rahman
Roslina Binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2747
roslina@mbsa.gov.my
​Nasirah Binti Rustum
Nasirah Binti Rustum
Penolong Pegawai Perancang Bandar
nasirah@mbsa.gov.my​​
​​Asidah Binti Aman
Asidah Binti Aman
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2869
03-5510 5133 sambungan : 1328
asidah@mbsa.gov.my​​
​Norlela Binti Abdul Aziz
Norlela Binti Abdul Aziz
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2864
03-5510 5133 sambungan : 1328
norlela@mbsa.gov.my​​
​​Syamrulnizam Bin Mohd Samsudin
Syamrulnizam Bin Mohd Samsudin
Penolong Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2864​
03-5510 5133 sambungan : 1369
asidah@mbsa.gov.my​​

Bahagian Pembangunan Mampan

Annie Syazrin Binti Ismail
Annie Syazrin Binti Ismail
Pegawai Perancang Bandar
03-5522 2863
03-5510 5133 sambungan :​ 1568
anniesyazrin@mbsa.gov.my
Hazimah Binti Abdul Wahab
Hazimah Binti Abdul Wahab
Penolong Pegawai Perancang Bandar
hazim@mbsa.gov.my​​

Halaman ​​1 2