​JABATAN UNDANG-UNDANG​

Alamat :​ ​Tingkat 2, Lif ​A, 
Wisma MBSA, 
Persiaran Perbandaran
40000 Shah Al​am,
Selangor.​
Telefon : 03-5510 5133​
​​Faks ​: ​​​​03-5513 9470​​
​Emel ​: undang@mbsa.gov.my
Mohd Sofian Bin Abdul Rahman
​​Mohd Sofian Bin Abdul Rahman
Pengarah
03-5522 2771
03-5510 5133 sambungan : 1120
sofian[at]mbsa[dot]gov[dot]my

Bahagian Pendakwaan & Gubalan

Muhammad Hafiz Bin Abdul Hamid
​Muhammad Hafiz Bin Abdul Hamid
Pegawai Undang-Undang
03-5522 2722 ​​
03-5510 5133 sambungan : 1388
mhafiz@mbsa.gov.my
​Amir Sharifudin Bin Bahari
​Amir Sharifudin Bin Bahari
Penolong Pegawai Undang-Undang Kanan (L38)
03-5522 2775 sambungan : 1228
amir@mbsa.gov.my
​Mohd Yusri Bin Ab. Malek
Mohd Yusri Bin Ab. Malek
Penolong  Pegawai Undang-Undang
03-5510 5133 sambungan : 1662
checkemail@mbsa.gov.my

​Bahagian R&D, Gubalan dan Pentadbiran Am

Norfadilah Bt Abdul Moin
​Norfadilah Bt Abdul Moin
Penolong Pegawai Undang-Undang
03-5510 5133​ sambungan : 1449
norfadilah@mbsa.gov.my
Haniza Bt Nor Affandi
Haniza
Pembantu Tadbir (Kanan)

Bahagian Sivil dan Perjanjian

​Aziana Binti Mohamad Aripin
​Aziana Binti Mohamad Aripin
Pegawai Undang-Undang(Kanan)
03-5510 5133 sambungan : 1448
aziana@mbsa.gov.my
​Yusni Bin Abd Rahman​
​Yusni Bin Abd Rahman​
Penolong Pegawai Undang-Undang(Kanan)
03-5522 2777 
03-5510 ​5133 sambungan : 1342
yusni@mbsa.gov.my
Mohamed Fauzi Bin Manan
Mohamed Fauzi Bin Manan Penolong Pegawai Undang-Undang 03-5510 5133​ sambungan : 1663 fauzi@mbsa.gov.my

Bahagian Perjanjian

Siti Nursarah bt Saroni
Siti Nursarah bt Saroni
Pegawai Undang-Undang
03-5510 5133​ sambungan : 1693
Mohd Fatkye B. Salamat
​Mohd Fatkye B. Salamat
Penolong Pegawai Undang-Undang
03-5522 2776 ​
03-5510 5133 sambungan : 1223fatkye@mbsa.gov.my
​Mohammad Ikbal Bin Zahari
Mohammad Ikbal Bin Zahari
Penolong Pegawai Undang-Undang
03-5522 2771 
03-5510 5133 sambungan : 1341
ikbal@mbsa.gov.my