Bahagian Pusat Setempat (OSC)

BAHAGIAN PUSAT SETEMPAT

Alamat :​ ​Tingkat LG, 
Wisma MBSA, 
Persiaran Perbandaran
40000 Shah Al​am,
Selangor.​
Telefon : 03-5510 4240​
​​Faks ​: 03-5510 2970​​​​
​Emel ​: ​osc@mbsa.gov.my
Rusli Bin Dalim
​Mohd Rusli Bin Dalim
Ketua Bahagian
03-5510 4024
03-5510 5133 sambungan 1577
rusli@mbsa.gov.my
​Muhammad Rosdi Bin Abdullah
​Muhammad Rosdi Bin Abdullah
Pengawai Perancang Bandar & Desa
03-5510 5133 sambungan 1575
rosdi@mbsa.gov.my

Bahagian Pelan Pembangunan

​Umi Nad​iah Binti Ramli
Umi Nad​iah Binti Ramli
Penolong Pegawai Senibina
03-5510 5133 sambungan 1579
nadiah@mbsa.gov.my
​Noorayuni Binti Rosmi
Noorayuni Binti Rosmi
Penolong Pengawai Perancang Bandar & Desa
03-5510 5133 sambungan 1582
noorayuni@mbsa.gov.my
​Norhaslinda Binti Mohamad Zain
Norhaslinda Binti Md Zain
Penolong Jurutera Awam
03-5510 5133 sambungan 1580
norhaslinda@mbsa.gov.my
Normazlina Binti Abd. Rahman
Normazlina Binti Abd. Rahman
Penolong Jurutera Awam
03-5510 5133 sambungan 1450/1412
Abdullah Dahlan Bin Hashim
Abdullah Dahlan Bin Hashim
Penolong Pengawai Perancang Bandar & Desa
03-5510 5133 sambungan 1450/1412
dahlan@mbsa.gov.my
Siti Khadijah Binti Mohd Seth
Siti Khadijah Binti Mohd Seth
Pen. Pegawai Senibina
03-5510 5133 sambungan 1450/1412
sitikhadijah@mbsa.gov.my

Bahagian Pentadbiran

Zubaidah Binti Mohd. Yasin
​Zubaidah Binti Mohd. Yasin
Pen. Pegawai Tadbir
03-5510 5133 ​sambungan 1664
zubaidah@mbsa.gov.my