Halaman 1 2

JABATAN PENGURUSAN SISA PEPEJAL & PEMBERSIHAN AWAM

Alamat :​ ​Tingkat 4, Lif ​A, 
Wisma MBSA, 
Persiaran Perbandaran
40000 Shah Al​am,
Selangor.​
Telefon : 03-5511 2315
​​Faks ​: 03-5512 7014​​​
​Emel ​: sisapepejal@mbsa.gov.my
Mohd Azmi bin Amer Khan
Mohd Azmi bin Amer Khan
Ketua Jabatan
03-5510 5133 samb : 1238
azmiamer@mbsa.gov.my

​Bahagian Pengurusan Sisa Pepejal

Zuhairi Johar bin Saedin
Zuhairi Johar bin Saedin
Pegawai Tadbir
03-5510 5133 samb : 1371
johar@mbsa.gov.my
/ms-my/mbsa/direktori/jabatan/PublishingImages/jab_pepejal/Nur%20Asikin%20binti%20Mohd%20Nawawi%2C%20Pen.%20Peg.jpg
Nur Asikin bin binti Mohd Nawawi
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133 samb : 1461
nurasikin90@gmail.com
Azhar bin Nekmas
Azhar bin Nekmas
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133 samb : 1570
azhar@mbsa.gov.my
Ahamd bin Nordin
Ahmad bin Nordin
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran (Kanan)
03-5510 5133 samb : 1570
ahmadnordin@mbsa.gov.my
Mohamad Sobree bin Razali
Mohamad Sobree bin Razali
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133 samb : 1462
Sobree98@ymail.com

​Bahagian Pembersihan Awam

Haslina binti Ab Aziz
Haslina binti Ab Aziz
Pegawai Kawalan Alam Sekitar
03-5510 5133 samb : 1644
haslina@mbsa.gov.my
Syaiful Bahari bin Ahmad
Syaiful Bahari bin Ahmad
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133 samb : 1461
syaiful@mbsa.gov.my
Raihanah binti Abd Halim
Raihanah binti Abd Halim
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran (Kanan)
03-5510 5133 samb : 1462
raihanah@mbsa.gov.my
Nur Ain Faezin binti Zanail
Nur Ain Faezin binti Zanail
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133 samb : 1547
ayien@mbsa.gov.my
Rohaizat binti Mohd Noordin
Rohaizat binti Mohd Noordin
Pegawai Kawalan Alam Sekitar
03-5510 5133 samb : 1570
rohaizat@mbsa.gov.my
Ilan Tamil a/p Ramasamy
Ilan Tamil a/p Ramasamy
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133 samb : 1570
Ilan_tamil@yahoo.com
Ahmad Bakhtiar bin Amir Zaimi
Ahmad Bakhtiar bin Amir Zaimi
Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar
03-5510 5133 samb : 1570
ahmadbakhtiaramir@gmail.com
Mohamad Hadafi b. Zamri
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133
Nurlisa bt Misran
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran
03-5510 5133

Halaman 1 2